Beíratkozás

Tájékoztatjuk a Kedves Szülőket, hogy az Esztergom Város Önkormányzatának fenntartásában működő óvodákba

a 2020/2021-es nevelési évre az óvodás korú gyermekek jelentkezése az alábbi időpontokban történik:

- 2020. április 20 hétfő

- 2020. április 21 kedd

Fent jelzett időpontokban kell beíratni azon gyermekeket, akik 2020. augusztus 31-ig betöltik
legalább a 3. életévüket, és óvodai jogviszonnyal még nem rendelkeznek.

A koronavírus miatti korlátozások figyelembevételével szeretnénk megkönnyíteni gyermekük beiratkozását a Szentgyörgymezei Óvodába, ezért készítettünk egy online űrlapot. Amennyiben ezen az űrlapon keresztül íratkoznak be óvodánkba, úgy a személyes megjelenés óvodánkban emiatt nem szükséges.
Várunk mindenkit szeretettel!
Az űrlapot a gombra kattintva érhetik el.Kerek Esztendő Programunkról, csoportjainkról és a házirendről honlapunkon találnak információkat.
Kis ízelítőt állítottunk össze óvodánk életéről, melyet az alábbi videóban tekinthetnek meg.

A hatályos jogszabályok értelmében a gyermeket elsősorban abba az óvodában kell beiratni és felvenni, amelynek körzetében lakik, vagy ahol a szülő dolgozik. A bölcsődébe járó gyermekek átvétele az óvodába nem történik automatikusan, ezért a bölcsődés gyermeket se felejtsék el bejelenteni az óvodába!

A felvételről az óvoda vezetője dönt és levélben értesíti a szülőket. Aki a gyermeke felvételi határozatával nem ért egyet, 15 napon belül fellebbezéssel élhet, melyet az óvoda vezetőjéhez kell benyújtani. A fellebbezésről Esztergom Város Jegyzője dönt.

Kérjük amennyiben a személyes beíratkozás mellett döntenek, beiratkozáskor hozzák magukkal az alábbi okmányokat:

- szülők lakcímkártyája, személyi igazolványa

- gyermek születési anyakönyvi kivonata, lakcímkártyája, TAJ kártyája

Beíratkozással kapcsolatos kérdésekkel keressenek minket bizalommal a "Kapcsolat" cím alatt található elérhetőségeken, vagy személyesen!

Szülők mondták